Hakkımızda

Sınırları Kaldırmak ve Limitlerin Ötesine Geçmek

En iyi ve en verimli şekilde üretim yapmak. Yeni fikirler ve sürekli iyileştirme için esneklik. En yüksek endüstriyel standartlarda üretirken çevreyi korumak. Taklit etmek yerine inovasyon yapmak. Bunlar bizi yaratan temel değerlerimizden bazılarıdır.

Bu hedefe ulaşmak için, misyonumuzu gelecek nesillere geçirecek yetenekli ve gelecek vaat eden gençlere ihtiyacımız bulunmaktadır.

Ekibimiz 20 yılı aşkındır bu misyona odaklanıyor. Tutkuları ve sorumlulukları bizi İstanbul, Türkiye’den dünyaya genişletti. Kiev’de Pars Ukraine, Moskova’da Pars Russia ve yeni üyemiz olarak Pars Group-BG Bulgaristan ile genişlemeye devam ediyoruz. Dinamik satış ekibimiz Orta Doğu’dan Batı Avrupa ve Amerika’ya kadar geniş bir pazara hizmet vermektedir. Bu da Parteks’in limitinin ve sınırlarının olmadığını kanıtlamaktadır.

Temel faaliyet alanımız, global iç çamaşırı üreticilerine eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunarak iç çamaşırı aksesuarları üretmektir. Ürünlerimiz arasında; dar dokuma ve örme lastikler, agraf ve metraj agraflar, ay balen teli, balen teli biyeleri, jakarlı dokuma yatak yüzü kumaşı, her türlü yatak fitilleri bulunmaktadır.

Size en iyisini sunmak, bizi tatmin eden ve uzmanlık alanlarımızı genişletmek için motive eden şeydir.

Tekstil sektöründe sürekli büyüyen, en yüksek kalitede ürünler üretmemizi sağlayan benzersiz patentli laminasyon makinemizle Jakarlı Yatak Kumaşlarını üreterek ev tekstili sektöründe güçlü bir varlık göstermeyi başardık.

Misyonumuz sınırların ötesine geçmemizi sağlıyor …

DÜNYA ÇAPI STANDARTLARDA KALİTELİ ÜRETİM

MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINAODAKLI HİZMET

TESLİMAT TARİHLERİNE ODAKLI ÜRETİM PLANLAMASI

YENİ FİKİRLERE AÇIK, DENEYİMLİ PERSONEL

PİYASADA YENİ TEKNOLOJİLERİ TAKİP EDEN YÖNETİM ANLAYIŞI

ZENGİN ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

MÜŞTERİNİN AVANTAJINA KULLANILAN KALİTE FİYAT ORANI

YÜKSEK ÇALIŞMA AHLAKI

Pars Worldwide Group, iç çamaşırı üreticilerine ticari işbirliği sunan Kiev’de kurulu Pars Ukraine Ltd., Moskova’da kurulu Pars Ltd. Bulgaristan’da kurulu Pars Group-BG ve İstanbul’da kurulu Pars Tekstil fabrikasından oluşan firmalar grubudur.

Amacımız mükemmel ve farklı ürün çeşitleri oluşturmak, her zaman yeni fikirlere açık olmak ve üretim sürecimizi sürekli iyileştirmektir.

Bu amaç bizi son 20 yıldır yönlendiriyor. Türkiye’daüeki genel merkezimiz Pars Europe Ltd ile başladık ve şu anda Kiev ve Moskova ve Haskova’da Pars Group’un temsilcilik ofislerini açtık. Dağıtım ağımız ABD’ye, İngiltere’ye, Orta Avrupa’ya, Baltık Ülkeleri, Ukrayna ve Rusya’ya kadar uzanıyor.

Pars Worldwide Group, iç çamaşırı üretimi için eksiksiz malzeme çeşitliliği sunmaktadır.

Tanınmış iç çamaşırı marka üreticilerine rekabetçi fiyatlarla tedarik yapmaktayız ve sürekli olarak ürün yelpazemizi genişletmekte ve kalite standartlarımızı geliştirmekteyiz.